NIDA.pl
poniedziałek, 21.01.2019
english version
RAJSKI OGRÓD
Karta rabatowa
Wiedza kluczem do sukcesu
PARTNERZY I SPONSORZY
pafw
FWW
Garncarska Wioska
ban spółdzielczy
Akademia
WMARR
Batory
ASHOKA
NFL
Ośrodek Rozwoju Edukacji
Instytut
Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej
WFOs
LGD
PUP Nidzica
Jesteś tutaj: / Aktualności
Aktualności
Praktyczne akcje wolontariatu pracowniczego
26 października odbyła się kolejna akcja wolontariatu w RAJSKIM OGRODZIE w ramach projektu "Wolontariat pracowniczy - szkoła społecznej odpowiedzialności"

 

26 października 2012 roku odbyła się kolejna akcja urządzania RAJSKIEGO OGRODU w ramach wolontariatu pracowniczego i społecznego zaangażowania firm. Tym razem w zagospodarowaniu „rajskiej górki” oraz zakątka rajskiego drzewa uczestniczyli pracownicy Firmy INS-BUD, Instalatorstwo Tadeusz Leliwa oraz „Garncarskiej Wioski”. Projekt "Wolontariat pracowniczy – szkoła społecznej odpowiedzialności" realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego FIO i dofinansowany został przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. W listopadzie kolejne inicjatywy urządzania Rajskiego Ogrodu z udziałem firm oraz w ramach wolontariatu pracowniczego. Zainteresowane firmy i osoby współpraca prosimy o kontakt:

tel. 89 625 36 51

e-mail: nida@nida.pl

 

__________________________________________________________

Projekt „Wolontariat pracowniczy – szkoła społecznej odpowiedzialności” współfinansowany jest ze środków Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

pełna lista aktualności
ASHOKA
  
RSWI
  
KSFP
  
PARP
  
2006 - 2019 © Nidzicka Fundacja Rozwoju "NIDA"; wszelkie prawa zastrzeżone CMS by WEB interface