NIDA.pl
poniedziałek, 21.01.2019
english version
RAJSKI OGRÓD
Karta rabatowa
Wiedza kluczem do sukcesu
PARTNERZY I SPONSORZY
pafw
FWW
Garncarska Wioska
ban spółdzielczy
Akademia
WMARR
Batory
ASHOKA
NFL
Ośrodek Rozwoju Edukacji
Instytut
Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej
WFOs
LGD
PUP Nidzica
Jesteś tutaj: / Aktualności
Aktualności
SZKOLENIE NT. „PROMOCJA EKONOMII SPOŁECZNEJ I ZATRUDNIENIA
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej i Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA serdecznie zapraszają na szkolenie nt. „Promocja ekonomii społecznej i zatrudnienia w sektorze ekonomii społecznej”.

Szkolenie nt. „Promocja ekonomii społecznej i zatrudnienia

w sektorze ekonomii społecznej”

 

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej i Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA serdecznie zapraszają na szkolenie nt. „Promocja ekonomii społecznej i zatrudnienia w sektorze ekonomii społecznej”.

Szkolenie adresowane jest do pracowników i wolontariuszy ośrodków pomocy społecznej, powiatowych centrów pomocy rodzinie oraz innych instytucji pomocy i integracji społecznej z terenu województwa warmińsko-mazurskiego.

Proponujemy Państwu dwa terminy szkolenia do wyboru: 19-20 maja 2008 r. lub 26-27 maja 2008r. Szkolenie odbędzie się w Hotelu ANDERS w Starych Jabłonkach k/Ostródy.

Szkolenie jest bezpłatne. Uczestnik pokrywa koszty dojazdu. Zapewniamy transport z Dworca PKS w Olsztynie do hotelu Anders w Starych Jabłonkach i z powrotem. Informacje o hotelu Anders dostępne na stronie www.hotelanders.com.pl

Z jednej instytucji/organizacji w szkoleniu może uczestniczyć tylko 1 osoba. Ilość miejsc ograniczona. Liczy się KOLEJNOŚĆ ZGŁOSZEŃ. Uczestnictwa w w/w szkoleniu nie można łączyć z uczestnictwem w innych szkoleniach organizowanych w ramach projektu systemowego „Efektywnie, Fachowo, Skutecznie na Warmii i Mazurach” realizowanego przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko.

Zgłoszenia przyjmujemy do 7 maja 2008 roku na nr fax 0-89 625 36 62 lub e-mail: size=3>m.peplowska@nida.pl. Karta zgłoszenia uczestnictwa oraz program szkolenia do pobrania w załączeniu.

 

Szczegółowych informacji udziela:

Magdalena Pepłowska-Krzykwa

Nidzicka Fundacja Rozwoju „NIDA”

tel. 0-89 625 36 51.

 

Serdecznie zapraszamy

 

Karta zgłoszenia uczestnictwa

Program szkolenia

 

 

Projekt systemowy „Efektywnie, Fachowo, Skutecznie na Warmii i Mazurach” realizowany jest przez Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej  Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko – Mazurskiego w ramach Priorytetu VII, Działania 7.1, Poddziałania 7.1.3 Programu Operacyjnego Kapitał  Ludzki 2007 – 2013, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego. 

Współorganizatorem szkolenia  nt. „Promocja ekonomii społecznej i zatrudnienia w sektorze ekonomii społecznej”  jest Nidzicka Fundacja Rozwoju „NIDA”.

 

 

 

 

 

 

 

pełna lista aktualności
ASHOKA
  
RSWI
  
KSFP
  
PARP
  
2006 - 2019 © Nidzicka Fundacja Rozwoju "NIDA"; wszelkie prawa zastrzeżone CMS by WEB interface