NIDA.pl
poniedziałek, 21.01.2019
english version
RAJSKI OGRÓD
Karta rabatowa
Wiedza kluczem do sukcesu
PARTNERZY I SPONSORZY
pafw
FWW
Garncarska Wioska
ban spółdzielczy
Akademia
WMARR
Batory
ASHOKA
NFL
Ośrodek Rozwoju Edukacji
Instytut
Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej
WFOs
LGD
PUP Nidzica
Jesteś tutaj: / Aktualności
Aktualności
Pracownicy Banku Spółdzielczego w Nidzicy urządzają RAJSKI OGRÓD
Praktyczne akcje wolontariatu pracowniczego w ramach projekt "Wolontariat pracowniczy - szkoła społecznej odpowiedzialności"

  

W ramach projektu „Wolontariat pracowniczy – szkoła społecznej odpowiedzialności”  16 lipca w Kamionce odbyła się kolejna akcja wolontariatu pracowniczego przy tworzeniu RAJSKIEGO OGRODU. Tym razem do wolontariatu zgłosiło się 18 osób z Banku Spółdzielczego w Nidzicy. Rada nadzorcza, zarząd i pracownicy BS razem urządzali zakątek wonny RAJSKIEGO OGRODU.

Po odbytej akcji wolontariatu uczestnicy wzięli udział w spotkaniu Klubu Odpowiedzialnych Społecznie, podczas których wymienili się doświadczeniami ze społecznego zaangażowania biznesu.

Następną okazją do włączenia się do wolontariatu będą Targi Ekonomii Społecznej 4 sierpnia, przed festiwalem ballad Bułata Okudżawy. Będziemy urządzać kolejne rajskie zakątki.

Serdecznie zapraszamy do współpracy w budowie RAJSKIEGO OGRODU.

Kontakt: Ewa Sutkowska – face=Calibri>e.sutkowska@nida.pl size=3>, Tel. 89 625 36 51 wew. 4

Dla wszystkich osób i firm uczestniczących w budowie RAJSKIEGO OGRODU, 1 września po oficjalnym otwarciu ogrodu, Fundacja NIDA zorganizuje specjalny koncert w Jarzębinowym Amfiteatrze w Garncarskiej Wiosce. Każdy wolontariusz otrzyma także bezterminowy bezpłatny bilet wstępu do RAJSKIEGO OGRODU.

Zadanie publiczne współfinansowane ze środków otrzymanych od Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

pełna lista aktualności
ASHOKA
  
RSWI
  
KSFP
  
PARP
  
2006 - 2019 © Nidzicka Fundacja Rozwoju "NIDA"; wszelkie prawa zastrzeżone CMS by WEB interface