NIDA.pl
poniedziałek, 21.01.2019
english version
RAJSKI OGRÓD
Karta rabatowa
Wiedza kluczem do sukcesu
PARTNERZY I SPONSORZY
pafw
FWW
Garncarska Wioska
ban spółdzielczy
Akademia
WMARR
Batory
ASHOKA
NFL
Ośrodek Rozwoju Edukacji
Instytut
Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej
WFOs
LGD
PUP Nidzica
Jesteś tutaj: / Aktualności
Aktualności
Praktyczne akcje wolontariatu w RAJSKIM OGRODZIE
Urządzanie RAJSKIEGO OGRODU w ramach projektu "Wolontariat pracowniczy - szkoła społecznej odpowiedzialności"

7 lipca w sobotę w Garncarskiej Wiosce odbyły się praktyczne akcje wolontariatu pracowniczego w ramach programu realizowanego przez Nidzicką Fundację Rozwoju NIDA „Wolontariat pracowniczy – szkoła społecznej odpowiedzialności”.
W pracach wzięły udział 24 osoby. Urządzano zakątki RAJSKIEGO OGRODU - ogród kamienny, ogród motylkowy i rajską górkę.

 


 

Po odbyciu się akcji wolontariatu uczestnicy wzięli udział w spotkaniu Klubu Odpowiedzialnych Społecznie, na którym wymienili się doświadczeniami zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu.

16 lipca przeprowadzona zostanie kolejna akcja wolontariatu w RAJSKIM OGRODZIE. Do pracy zgłosił się Bank Spółdzielczy w Nidzicy -  członkowie rady nadzorczej, zarządu i pracownicy BS będą urządzali „zakątek wonny”. 

Do wolontariatu można włączyć się także 4 sierpnia przy okazji Targów Ekonomii Społecznej, przed Festiwalem ballad Bułata Okudżawy. Będziemy urządzać kolejne rajskie zakątki. Zapraszamy do współpracy w budowie RAJSKIEGO OGRODU.

Kontakt: Ewa Sutkowska – e.sutkowska@nida.pl, Tel. 89 625 36 51 wew. 4

Dla wszystkich osób i firm uczestniczących w budowie RAJSKIEGO OGRODU, 1 września po oficjalnym otwarciu ogrodu, Fundacja NIDA organizuje specjalny koncert w Jarzębinowym Amfiteatrze w Garncarskiej Wiosce. Każdy wolontariusz otrzyma także bezterminowy bezpłatny bilet wstępu do RAJSKIEGO OGRODU.

Projekt „Wolontariat pracowniczy – szkoła społecznej odpowiedzialności”  współfinansowany jest  ze środków otrzymanych od Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Programu Operacyjnego Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

pełna lista aktualności
ASHOKA
  
RSWI
  
KSFP
  
PARP
  
2006 - 2019 © Nidzicka Fundacja Rozwoju "NIDA"; wszelkie prawa zastrzeżone CMS by WEB interface