NIDA.pl
środa, 23.01.2019
english version
RAJSKI OGRÓD
Karta rabatowa
Wiedza kluczem do sukcesu
PARTNERZY I SPONSORZY
pafw
FWW
Garncarska Wioska
ban spółdzielczy
Akademia
WMARR
Batory
ASHOKA
NFL
Ośrodek Rozwoju Edukacji
Instytut
Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej
WFOs
LGD
PUP Nidzica
Jesteś tutaj: / Aktualności
Aktualności
Maróz 2012
XI Ogólnopolskie Spotkanie Organizacji Działających na Obszarach Wiejskich

                                 

 

Tegoroczne Spotkanie Organizacji Działających na Obszarach Wiejskich w Marózie odbędzie się pod hasłem „Organizacje, samorząd, razem czy osobno?

Spotkanie odbędzie się w dniach 24-26 maja 2012 roku.

Zajmiemy się relacjami organizacji społecznych z samorządem gminnym. Chcemy pokazać uczestnikom spotkania, że ze współpracy z samorządem mogą płynąć liczne korzyści. Współpraca taka może dobrze służyć zaspokajaniu potrzeb mieszkańców i rozwojowi gminy, a nie tylko finansowemu wspieraniu działań organizacji.

Jednak, by organizacje były w stanie podjąć rzeczywiście partnerską kooperację z samorządem, muszą być do tego dobrze przygotowane. Głównym celem spotkania będzie wyposażenie uczestników w umiejętności, które pozwolą podnieść poziom dotychczasowej współpracy z samorządem lub umożliwią jej nawiązanie. Program będzie obejmował trzy bloki tematyczne: prawo, komunikacja i dobre praktyki.

Zapraszamy po dwie osoby z jednej gminy. Mogą być to przedstawiciele dwóch organizacji, lub dwie osoby z tej samej organizacji. Ponieważ zależy nam na  tym, by w spotkaniu wzięły udział osoby z jak największej liczby gmin, do udziału w pierwszej kolejności  będziemy kwalifikować po jednym dwuosobowym zespole z danej gminy.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w spotkaniu proszone są o dokonanie rejestracji przy pomocy ankiety on-line.  

Po prawidłowym zarejestrowaniu się, zgłaszająca się osoba otrzyma mail z numerem i z ankietą, którą należy wypełnić, wydrukować, podpisać i odesłać na adres podany w ankiecie. Mail zwrotny jest wysyłany automatycznie, natychmiast po dokonaniu rejestracji. Brak maila świadczy o złym wpisaniu adresu mailowego w zgłoszeniu. W takim przypadku należy dokonać powtórnej rejestracji. Termin zgłoszenia upływa 24 lutego 2012.

Wszystkie uwagi można kierować do Nidzickiej Fundacji Rozwoju NIDA, informacji udziela Ewa Czerwinka (color=#0000ff>maroz2012@nida.pl). Odpowiedzi na pytania udziela również Justyna Duriasz-Bułhak (color=#0000ff>maroz2012@fww.org.pl) w Fundacji Wspomagania Wsi.

Koszt udziału w spotkaniu wynosi około 600 PLN od osoby. Udział w spotkaniu jest dofinansowywany. Uczestnicy wnoszą opłatę 35 PLN (od osoby) oraz sami pokrywają koszt podróży.

Do dnia 31 marca 2012 r. zostanie zamieszczona na stronach Fundacji Wspomagania Wsi (www.fww.org.pl) i Nidzickiej Fundacji Rozwoju (www.nida.pl) lista osób zakwalifikowanych na Spotkanie. Do dnia 15 kwietnia 2012 r. osoby zakwalifikowane zobowiązane są do wniesienia opłaty w wysokości 35 PLN, numer konta zostanie podany na ww stronach oraz przesłany pocztą mailową. Do dnia 30 kwietnia 2012 r. opublikowana zostanie ostateczna lista uczestników Spotkania.

 

Serdecznie zapraszamy

 

 

 

 

 

pełna lista aktualności
ASHOKA
  
RSWI
  
KSFP
  
PARP
  
2006 - 2019 © Nidzicka Fundacja Rozwoju "NIDA"; wszelkie prawa zastrzeżone CMS by WEB interface