NIDA.pl
poniedziałek, 21.01.2019
english version
RAJSKI OGRÓD
Karta rabatowa
Wiedza kluczem do sukcesu
PARTNERZY I SPONSORZY
pafw
FWW
Garncarska Wioska
ban spółdzielczy
Akademia
WMARR
Batory
ASHOKA
NFL
Ośrodek Rozwoju Edukacji
Instytut
Europejski Fundusz Rozwoju Wsi Polskiej
WFOs
LGD
PUP Nidzica
Jesteś tutaj: / Aktualności
Aktualności
Targii Ekonomii Społecznej


Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA (Lider Projektu OŚRODEK WSPIERANIA INICJATYW EKONOMII SPOŁECZNEJ) wraz z Partnerami: Działdowską Agencją Rozwoju S.A., Stowarzyszeniem „Centrum Rozwoju Ekonomicznego Pasłęka” oraz Stowarzyszeniem Nidzicki Fundusz Lokalny zaprasza na:

 

Targi Ekonomii Społecznej,

 

które odbędą się w dniu 6 sierpnia 2011 roku w Przedsiębiorstwie Społecznym Garncarska Wioska w Kamionce/ k. Nidzicy. Początek o godzinie 14.00.

 

Do udziału w Targach w roli uczestnika lub wystawcy serdecznie zapraszamy przedsiębiorstwa społeczne z województwa warmińsko-mazurskiego (spółdzielnie socjalne, stowarzyszenia, fundacje, spółki non for profit).

Celem Targów  jest prezentacja oferowanych usług i produktów oraz okazja do wymiany doświadczeń i nawiązania kontaktów z innymi przedsiębiorstwami i odbiorcami.  

Wraz z zaproszeniem przesyłamy Państwu formularz zgłoszeniowy dla wystawców oraz ankietę dla przedsiębiorstw społecznych. Ankieta posłuży nam do utworzenia i wydania Katalogu Przedsiębiorstw Społecznych z regionu Warmii i Mazur, w którym przedstawimy produkty i usługi oferowane przez przedsiębiorstwa społeczne. Katalog ten będzie upowszechniany wśród organizacji pozarządowych, przedsiębiorców i urzędów administracji publicznej.

W dniu organizacji Targów Ekonomii Społecznej odbędą się także Targi Rzemiosła, otwarcie Kuźni Mazurskiej, natomiast wieczorem zapraszamy na Festiwal Ballad Okudżawy. Program wydarzeń w załączeniu.

Formularz zgłoszeniowy „wystawców” prosimy przesłać do dnia 25 lipca 2011 roku  do godz. 15.00  na nr fax 89 625 36 51 wew. 8 lub pocztą na adres:

Nidzicka Fundacja Rozwoju NIDA, ul. Rzemieślnicza 3, 13-100 Nidzica

Natomiast udział w Targach (odwiedzający) prosimy potwierdzać telefonicznie pod numerem tel. 89 625 22 26.

 

 

 

Serdecznie zapraszamy

 

 

Program

Formularz zgłodzeniowy

Ankieta

 

 

 

 

 

pełna lista aktualności
ASHOKA
  
RSWI
  
KSFP
  
PARP
  
2006 - 2019 © Nidzicka Fundacja Rozwoju "NIDA"; wszelkie prawa zastrzeżone CMS by WEB interface